Zaczerpnij wiosennego powietrza relaksując się w pięknej górskiej scenerii…

...słów kilka...


Weekend majowy - wszyscy na niego czekamy z utęsknieniem. Gdy już nadchodzi wiosenna majówka, warto ją spędzić w miejscu wyjątkowym jakim jest Biały Dunajec.

Pragniemy Państwa zaprosić do nas na Majówkę, na wypoczynek podczas którego będziecie Państwo mieli okazję poznać kulturę podhalańską i spróbować wyśmienitej regionalnej kuchni, a także skorzystać z blisko położonych licznych basenów termalnych (w Szaflarach -Termy Podhalańskie, Bukowinie Tatrzańskiej- Terma i Białce Tatrzańskiej -Bania). W pobliżu znajdują się liczne ścieżki rowerowe z łatwymi trasami, podczas których można podziwiać górskie krajobrazy. Jazda na rowerach jest gwarancją aktywnego i zdrowego wypoczynku.

W tej przepięknej miejscowości, Wasz weekend majowy będzie niezwykły. Spacer nad rzeką Biały Dunajec, przejażdżka na rowerze trasą wyścigu Tour de Pologne , dzień spędzony w muzeach, wieczór przy lampce wina – to tylko początek długiej listy „rzeczy do zrobienia w Białym Dunajcu”.

Biały Dunajec stanowi bardzo dobrą bazę wypadową w jedyne wysokie góry w Polsce, jak również miejsce spaceru po drogach i okolicznych przysiółkach.. Tatry można odwiedzać przez cały rok, jednak szczególnie pięknie jest tutaj w weekend majowy. Wiosną hale górskie ozdabiają kobierce kwitnących krokusów, a wśród wapiennych skał rosną szarotki.

Z pewnością taki weekend majowy pozostanie na długo w naszych wspomnieniach.

 

...oraz kilka zdjęć.