O Domu Wypoczynkowym w Białym Dunajcu...

...słów kilka...


Jeżeli poszukujesz miejsca, które zachwyci Cię pięknem otaczającej przyrody, to takim cudem natury bez wątpienia okaże się Biały Dunajec. Pensjonat, do którego Cię serdecznie zapraszamy, jest Ośrodkiem Wypoczynkowym zlokalizowanym zaledwie 8 km od Zakopanego, w oddaleniu od głośnej i ruchliwej Zakopianki, nad wspaniałą, rwącą górską rzeką, od której swoją nazwę zaczerpnęła nasza miejscowość.

Decydując się na odpoczynek u nas, możesz liczyć na niezapomniane widoki rozpościerające się za oknami wszystkich naszych pokojów. Tatrzańskie panoramy na stałe wzbogacają nasz Dom Wypoczynkowy. Biały Dunajec, jako miejscowość żyjąca swoim własnym, dalekim od turystycznego trybem, jest więc w stanie zaoferować upragnioną ciszę, spokój oraz chwilę wolności od tego, co codzienne. Wszyscy, którzy codziennie rano pragną budzić się i spoglądać na zachodnią część Tatr widoczną aż po sam krzyż na Giewoncie, powinni zdecydować się na nasz Pensjonat. Biały Dunajec da im bowiem to, czego nie będzie w stanie zagwarantować polska stolica Tatr, czyli kameralność, pełną swobodę i ciszę, która stworzy odpowiednie warunki do odpoczynku.

W naszym Domu Wypoczynkowym pozostajemy do Państwa dyspozycji – z przyjemnością pomożemy w organizacji wypoczynku dla grup zorganizowanych (wycieczki, zielone szkoły, kolonie oraz zimowiska), jak i turystów indywidualnych.

Niewątpliwym atutem naszej oferty są w pełni wyposażone, eleganckie pokoje z drewnianymi meblami, które podkreślają podhalański charakter wystroju. Każdy pokój posiada samodzielny węzeł sanitarny, wyposażony jest również w telewizję kablową, która umili Państwu czas spędzany w pensjonacie.

Na terenie Domu Wypoczynkowego znajduje się również spełniająca wymogi HACCP stołówka oraz świetlica, która bardzo często staje się miejscem turniejów w tenisa stołowego lub tradycyjne piłkarzyki. Ponadto pragniemy zaznaczyć, że świetlica jest wyposażone w profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz dyskotekowe oświetlenie, dzięki czemu można w niej organizować wiele ciekawych imprez. Alternatywą dla świetlicy jest Hala Sportowa, z której nasi Goście mogą korzystać za dodatkowa opłatą. Dostosowana ona została do gry w siatkówkę, piłkę ręczną oraz koszykówkę.

BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA

Teren pensjonatu (ok. 5000 m kw.) jest zabezpieczony ogrodzeniem (włącznie z boiskiem, altaną regionalną oraz placem zabaw dla najmłodszych). W odległości ok. 400 m znajdują się przystanki PKP i PKS. Dysponujemy również własnym parkingiem (dostosowanym do samochodów osobowych oraz autobusów) oraz funkcjonalną drogę dojazdową.

Bliskość Białego Dunajca zachęca do częstego wędrowania i odpoczywania nad brzegiem rzeki. Do niewątpliwych atutów położenia naszego Pensjonatu zaliczyć należy:

• usytuowanie z dala od ruchliwych ulic (wysoki standard bezpieczeństwa);
• wielkość terenu (ok. 5000 m kw.);
• bliskie położenie wód geotermalnych (Zakłady Wodolecznicze i Park Wodny „Termy Podhalańskie” – ok. 1500 m);
• bliskie położenie Zakopanego (8 km), Bukowiny Tatrzańskiej (10 km), Białki Tatrzańskiej (15 km), przejścia granicznego na Słowację (Łysa Polana);
• dostępność licznych szlaków turystycznych (pieszych i rowerowych).

 

...oraz kilka zdjęć.